O nas

Szkoła żeglarska Sport Pro powstała z miłości do wody, sportów letnich, zimowych oraz pasji do nauczania. Nasi instruktorzy, to wykwalifikowani fachowcy, którzy potrafią sprostać wszystkim wymaganiom i zarazić pasją do aktywnego wypoczynku na wodzie. Z myślą o Was i o Waszych podopiecznych przygotowaliśmy bogaty wachlarz usług szkoleniowych. W nasze progi zawitać może każdy – osoby początkujące, które dopiero co zaczynają przygodę z wodą, jak i te, które chcą podnieść swoje umiejętności. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych. Nauka z naszymi instruktorami to czysta przyjemność i gwarancja sukcesu.
Specjalizujemy się w organizacji kursów motorowodnych, wyjazdów narciarskich i żeglarskich oraz w szkoleniu Instruktorów Rekreacji Ruchowej/Sportu : narciarstwo zjazdowe, snowboard, żeglarstwo, windsurfing. Nasze wieloletnie doświadczenie stawia nas w czołówce firm szkoleniowych w Polsce. Działamy w takich miastach jak: Gdańsk, Olsztyn, Piecki, Warszawa, Bydgoszcz, Lublin, Szczyrk. Nasza Szkoła Żeglarska posiada w swojej bazie niezbędny sprzęt do realizacji szkoleń są to jachty TES 32 Dreamer, RIBy, Tango, Sasanka, Omega, Optymist, Katamaran, zaś Szkółka Narciarska około 300 kompletów sprzętu narciarskiego i snowboardowego.
160

kursów w 2021 r.

7

lokalizacji

21

lat na rynku

Zobacz Wszystkie Nasze Kursy

Organizujemy kursy motorowodne: patent sternika, holowania narciarza, a także manewrowanie jachtem w porcie. Kliknij i zobacz, która data Ci pasuje.
Skontaktuj się teraz!
+48 733 775 778
chevron-down