Gdańsk
Foki Tours

Gdańsk, Foki Tours

Opis Rejsu

Marzy Wam się niezapomniany dzień spędzony na wodzie, wypełniony obserwacją przyrody, dobrą zabawą, uwieńczony możliwością spotkania z najpiękniejszą foką Morza Bałtyckiego? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na powyższe pytanie – zapraszamy na FOKI TOURS!

W trakcie tej wyjątkowej wyprawy czeka Was wiele atrakcji. Będziecie mieli okazję podziwiać Stare Miasto, przystań Żabi Kruk, Szafarnię, przystań Cesarską, Stocznię z jej magicznymi żurawiami, zwodzoną kładkę, gmach Muzeum II Wojny Światowej, statek „Sołdek”, gmach Filharmonii oraz Kładkę na Ołowiankę. Płynąc Martwą Wisłą miniemy Rezerwat Ptasi Raj na Wyspie Sobieszewskiej, gdzie będziemy mogli podziwiać unikatowe gatunki ptactwa. 

Po wypłynięciu na zatokę zapniemy pasy i dodamy gazu. Miłośnicy kąpieli będą mieli w tym momencie okazję do wskoczenia w morską toń. Punktem kulminacyjnym będzie oczywiście możliwość zaobserwowania foki szarej w jej naturalnym środowisku. Po spotkaniu ze zwierzętami wrócimy Wisłą Śmiałą mijając śluzę w Przegalinie. 

Wraz ze sternikiem, który będzie Waszym opiekunem, korzystając z bezpiecznego, ale też dynamicznego rejsu naszą świeżo wypucowaną motorówką typu rib postaramy się pokazać Wam naturę z naprawdę bliska! 

Czas Rejsu

około 4-5h

Atrakcje

Stare Miasto Gdańsk z perspektywy wody
Twierdza Wisłoujście
Westerplatte
rejs motorówką z prędkością do 50km/h
kąpiele morskie
obserwacja dzikiego ptactwa oraz foki szarej w naturalnym środowisku
przepłynięcie przez śluzę

Cena

1200 PLN *w cenie obsługa sternika, paliwo, opłaty portowe, opłaty za śluzę

Dla Kogo

grupa maksymalnie 4-osobowa, powyżej 5 roku życia

Co Zabrać Ze Sobą

woda
prowiant
krem z filtrem UV
lornetka
aparat

Galeria Zdjęć

Skontaktuj Się!

Formularz Główny
Skontaktuj się teraz!
+48 733 775 778
chevron-down